Як перевозити пасіку під час комендантської години

Перевезення пасіки під час комендантської години

Щоб перевезти пасіку за межі населеного пункту під час комендантської години, потрібно мати необхідні документи. Про це розповів начальник Кременчуцької РДА Олег Лєдник.
Він зазначив, що бджолярі перевозять вулики вночі, коли бджоли сплять. У цей час в області діє комендантська година. Щоб перевезти пасіку за межі населеного пункту, слід звернутися до органу місцевого самоврядування та поліції. Бджоляр повідомляє правоохоронцям маршрут, яким він переміщатиметься. Люди, які чергують на пасіці, повинні мати відповідні документи.

«Коли ви подаватимете заявку на перевезення пасіки, необхідно вказати номер автомобіля яким будуть транспортуватися вулики, номер паспорта людини, який здійснюватиме виїзд», пояснив Олег Ледник.

Довідка: Кочове розведення бджіл сприяє збільшенню кількості меду приблизно в 2 рази. У випадку з далекою відстанню від пасіки до місця збору бджоли витрачають половину зібраного нектару, щоб перекусити під час довгого перельоту. У результаті до вулика вони приносять лише 50% меду. Через це на сьогоднішній день кочове бджільництво стає популярнішим і вигіднішим методом бджільництва в Україні. Крім того пасіка у мобільному варіанті дає змогу забезпечити абсолютно монофлорний мед. Тобто мед, який бджоли зібрали з однного виду рослин. Адже вулики можна переміщати та встановлювати на тому полі, де зосереджено необхідний набір рослин. А якщо говорити про ринок збуту, то там набагато більше цінують продукт, зібраний саме з одного виду рослини. Через це кочове бджільництво набуло високу популярність в господарюванні.

Торговий майданчик - БАРТНИК
Маркетплейс
Тут ви можете придбати мед та приладдя для бджолярства від наших партнерів.

Останні огляди

Реклама

Розділи

  • Аналітика
  • Статті
  • Новини