Cправжній лісовий мед житомирщини

Лісгоспи Житомирщини виготовляють справжній лісовий мед

За повідомленням пресслужби Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства державні лісогосподарські підприємства Житомирського ОУЛМГ мають у своїх пасіках майже півтисячі бджолиних сімей. Так в Бердичівському лісгоспі пасіки мають три лісництва. а в одному з них у 2021 році облаштували ще й бджолину амбулаторію. В Коростишівському лісництві пасіка існує вже 10 років. Загалом лісгоспи Житомирщини збирають з лісових пасік від 2 до 3 тонн меду.
Завдяки здійсненню побічних лісових користувань і заготівля другорядних лісових матеріалів сприяє збільшенню надходжень до місцевих бюджетів. Так, в минулому році за побічне користування на територіях лісгоспів Житомирського ОУЛМГ до місцевих бюджетів надійшло 2,7 млн. гривень. Ситуацію з лісовими пасіками окремо прокоментував начальник управління Віктор Сахнюк:
«Якщо мова заходить про лісові пасіки – то про прибутки можна говорити лише умовно... Головне, що нами тут рухає – це те, що ми розвиваємо традиційний промисел поліщуків, виготовляємо екологічно чистий цілющий продукт. До того ж побічне користування є невідємною частиною ведення лісового господарства.»

Торговий майданчик - БАРТНИК
Маркетплейс
Тут ви можете придбати мед та приладдя для бджолярства від наших партнерів.

Останні огляди

Реклама

Розділи

  • Аналітика
  • Статті
  • Новини