Катар відкрив ринок меду для України

Катар відкрив ринок меду та продуктів бджільництва вироблених в Україні

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 18 серпня повідомила про погодження відповідного сертифікату компетентними органими обох країн. Тепер українські виробники меду та продуктів бджільництва отримали можливість експортувати власну продукцію до Держави Катар.
«Український мед відомий у всьому світі. Ми займаємо друге місце у світі як експортери цього смачного і корисного продукту. При цьому наші виробники поліпшують свої позиції. Для того, щоб зробити їх ще більш конкурентоздатними і сильнішими, МЗС разом із Держпродспоживслужбою продовжує відкривати нові ринки. Цього разу погоджено сертифікат здоров’я для експорту меду та продуктів бджільництва до Катару», – зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Нагадаємо: За повідомленням Державної митної служби в 2020 році експорт меду з України зріс до 80,8 тис, в порівнянні з попереднім роком (55,7 тис. тонн) це становить 45,1%. Найбільшими трьома ринками збуту українського меду в 2020 році стали Польща - 26%, Німеччина - 18,8% і США - 9,7%.

Торговий майданчик - БАРТНИК
Маркетплейс
Тут ви можете придбати мед та приладдя для бджолярства від наших партнерів.

Останні огляди

Реклама

Розділи

  • Аналітика
  • Статті
  • Новини