Інклюзивну школу бджільництва організували в Хорватії

В Хорватії організували інклюзивну школу бджільництва 

Інклюзивну школу бджільництва організували бджільницькі асоціації Хорватії разом з Асоціацією «Рівні можливості для всіх» (UPIM), середньою школою Бедековчіна і Загребським університетом.
Заняття проходять в університетському містечку Боронгай, їх розпочали наприкінці жовтня 2021 року. Теоретична частина програми розрахована на зимові місяці, а навесні, коли з’явиться можливість відкрити вулики, заняття проходитимуть на пасіці на території кампусу.
Школа працює раз на тиждень ввечері протягом трьох годин. На навчання запрошуються як досвідчені бджолярі, так і люди, які не мають досвіду бджільництва, але хотіли б ним займатися, або просто познайомитися з бджолами. Школа адаптована для людей з обмеженими можливостями, для яких передбачено доступ до зали та самої пасіки.
Учасники, які не мають власних бджіл, можуть взяти в оренду вулик для догляду, щоб оволодіти основними навичками роботи з бджолами, характерними для всіх пір року. Для отримання сертифіката про професійну компетентність учні наприкінці курсу мають скласти іспити.
 
Якщо ви хочете знати більше про новини бджільництва України та світу, підписуйтесь на нашу стрічку новин та будьте завжди в курсі що до подій.
Торговий майданчик - БАРТНИК
Маркетплейс
Тут ви можете придбати мед та приладдя для бджолярства від наших партнерів.

Останні огляди

Реклама

Розділи

  • Аналітика
  • Статті
  • Новини