Експорт українського меду в Японію

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії Сергій Корсунський звернувся до виробників української продукції, які продовжують виробництво і мають можливість забезпечувати експорт в Японію.

Сьогодні у японському суспільстві панує безпрецедентна підтримка України. Надсилайте нам на електронну пошту інформацію про вашу продукцію, фотографії, які можна використовувати у цілях маркетингу, текстові файли - в ідеалі японською, але якщо ні, то англійською мовою, контактні дані - ми докладемо зусиль, щоб представити вашу продукцію місцевим імпортерам і споживачам. Наші контактні дані ви знайдете на фб-сторінці Посольства України в Японії.

Для Японії, яка імпортує до 70% продуктів харчування, Україна є цікавим і важливим постачальником такої продукції як мед. Минулого року українські виробники втричі збільшили поставки меду в Японію, порівняно з 2020 роком, а взагалі, за першу половину 2021 року, Україна подвоїла фактично експорт в Японію. Це є відмінним результатом, оскільки стандарти у Японії вищі за американські чи європейські. 

Японські покупці споживають близько 51 тис. тонн меду на рік, із яких лише 5% - з японських пасік. Близько 70% меду в Японії імпортується з Китаю, але за останні 10 років його частка помітно скоротилася. І на місце китайському меду прийшов український. Через проблеми з якістю, а іноді і фальсифікацію китайської продукції, український мед тут припав до смаку.

Торговий майданчик - БАРТНИК
Маркетплейс
Тут ви можете придбати мед та приладдя для бджолярства від наших партнерів.

Останні огляди

Реклама

Розділи

  • Аналітика
  • Статті
  • Новини