Бджоли на Херсонщині покусали окупантів

Трагічно для взводу російських окупантів закінчилася спроба мародерства на пасіці на Херсонщині. Інцидент стався 27 березня поблизу селища Челбурда Олешківського району. 

Під покровом ночі окупанти увірвалися на територію приватного подвіря, сподіваючись поласувати медом з пасіки. Підсвічуючи ліхтарями, вони розпочали громити вулики. У цей момент сталося несподіване. Хто б з них міг подумати, що злі і голодні бджоли чинитимуть опір? Абсолютно раптово декілька тисяч розлючених бджжіл атакували загарбників. Росіяни почали відстрілюватись, але сили були нерівними. Коли закінчилися набої, окупанти намагалися врятуватися втечею, але результат цього запеклого бою жахає: троє загарбників померло від анафілактичного шоку, ще 25 окупантів вирушили з пасіки прямо до госпіталю. Така ціна цієї помилки.

Втім, помилкою була не ця спроба мародерства, а вся широкомасштабна війна проти нашої країни. Тому що вся Україна – як та пасіка. Ми мирні працьовиті люди. Але якщо нас роздратувати, якщо вломитися в нашу країну і почати ламати наші будинки - ми перетворюємося на жорстоких безжальних вбивць.

Торговий майданчик - БАРТНИК
Маркетплейс
Тут ви можете придбати мед та приладдя для бджолярства від наших партнерів.

Останні огляди

Реклама

Розділи

  • Аналітика
  • Статті
  • Новини